
Kovács Zoltán: Minden idők legnagyobb és legsikeresebb Szent István napi ünnepségsorozatán vagyunk túl
Eddig még soha nem látott tömegben, mintegy kétmillióan vettek részt azon a programsorozaton, amely nemcsak a fővárosban, hanem az egész országban zajlott az elmúlt négy napban.
Minden idők legnagyobb és legsikeresebb Szent István napi ünnepségsorozatán vagyunk túl. A négy nap alatt 20 rendezvényhelyszínen a rendelkezésünkre álló adatok alapján közel kétmillió látogatója volt az augusztus 20-ai nemzeti ünnep programjainak, amelyek ma este zárulnak – írta közösségi oldalán a nemzetközi kommunikációért és kapcsolatokért felelős államtitkár, nemzetközi szóvivő, aki így folytatta:
Az ünnep biztonságos lebonyolításáért felelős operatív törzshöz az elmúlt napok során beérkezett információk alapján elmondható, hogy a Szent István napi programok biztonságosan és sikeresen értek véget.
Vasárnapig a rendőrség országosan 638 rendezvény békés lebonyolítását biztosította. Ezek közül 360 állami, illetve önkormányzati, 186 kulturális, 38 gyülekezési törvény hatálya alá tartozó, valamint 54 más jellegű rendezvény volt. Az egész országban a legnagyobb rendben zajlottak az ünnepi programok.
Még egyszer köszönjük minden, a rendezvény sikeres lebonyolításában részt vevő kolléga munkáját!
A legfrissebb hírekért kövess minket az Metropol Google News oldalán is!
Top hírek


Vészhelyzet a Földön: „négyszeres” napvihar csap le ránk – a tudósok káoszra figyelmeztetnek
A hatások október 17-ig is eltarthatnak.

,,Semmi sem indít be jobban" - bizarr fétiséről vallott be mindent egy olvasó
Saját bevallása szerint sem normális az érdeklődési köre.
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre