
Teljes az útzár: felcsaptak a lángok a József Attila útnál, nagy a baj
Aki csak teheti kerülje el ezt a szakaszt.
Csatornafedélnyi aligátorteknős és tigrispiton a kispesti templomkertben – egy-két példa azok közül az állatok közül, amikhez az egyetlen magyar hivatásos vadállatbefogót riasztották. Akad olyan is, aki csörgőkígyót tart, fittyet hányva inden biztonsági előírásra.
„Lehet, hogy mire ideér a szérum, addigra már egy-két végtagnak annyi!” - mondja Both Zoltán, vadállatbefogó. Ha kíváncsi vagy a részletekre, és nem rettensz meg az egzotikus „szörnyektől”, akkor a részletekért keresd holnap újságunkat a terjesztőknél vagy látogass vissza a www.metropol.hu oldalra.
Aki csak teheti kerülje el ezt a szakaszt.
Belemerült a filmnézésbe, meglepő dolgon kapta magát.
A barátai nagyon aggódnak a 28 éves férfi miatt.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.