
Két hónapja garázdálkodnak kóbor gyöngytyúkok Pesterzsébeten – az autókra piszkítanak és összekaristolják a motorháztetőket
Akár balesetet is okozhatnak.
Egyszerre több helyen újítanak fel Budapest egyik legforgalmasabb utcájában.
Lassan tényleg érdemesebb lesz gyalogolni a belvárosban, ugyanis a Lánchíd és Blaha Lujza téri felújítás után a Király utca északi részén is több felújítási munkát végeznek egyszerre. A képeken jól látható, hogy csúcsidőben nem lehet túl egyszerű a közlekedés a zsúfolt utcában, ám nemcsak az autósok, hanem a gyalogosok is nehezen viselik a felújításokat.

„Kész szlalompálya lett a Király utca” – mesélte az egyik környékbeli a Metropolnak.
Elnézve ezeket a képeket tényleg napról napra nehezebb lesz a belvárosi közlekedés az egyre sűrűsödő dugók miatt.


Akár balesetet is okozhatnak.

Van, aki egy kicsivel magasabb összegű utalásra számíthat.

A nyomozókat sokkolta, amit a helyszínen láttak.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.