
Ezért szeretjük a Retkes Margitot – ő hozza el a nyár egyik legfontosabb üzenetét
Jóval több egy egyszerű névnapnál.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolEstére jön az igazi lehűlés, akkor már helyenként eső, zápor is lehet.
Ma egész nap tikkasztó nyári meleg lesz. Napos-gomolyfelhős időre kell számítanunk, a délutáni órákban megvastagszik a felhőzet, ami később záport és zivatart hoz majd magával. Zápor, zivatar elsősorban a Dunántúlon alakul majd ki. Sokfelé élénk lesz az északnyugati szél, ezért egy picit hidegebb lehet majd.

A hőmérséklet nyárias lesz, 25 és 30 fok közötti értékeket mutat majd a hőmérő, a legmelegebb délután egy és kettő óra várható, 29 fok lesz majd. Szóval érdemes lesz kimozdulni a szabadba, akár kirándulni vagy érdemes ellátogatni valamelyik Eb-szurkolói zónába.

Jóval több egy egyszerű névnapnál.

Nem érdemes többé bárányokat számolni.

Egy 33 éves nő az áldozat.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.