
Nehéz utat szánt neki a sors: megszólal Edit, az ország első motoros rendőrnője
Büszke arra, hogy kitaposta az utat a többi lány előtt.
Az orosz Gamaleya Intézet jól halad vakcinát helyettesítő orrspray kifejlesztésével, amit elsősorban gyerekeknél szeretnének alkalmazni.
Azt már a Metropol is megírta, hogy több országban is kísérleteznek azzal, hogy a vakcinákat orrsprayvel helyettesítsék, amely ugyanolyan hatékonysággal megvédene minket a koronavírustól.
Büszke arra, hogy kitaposta az utat a többi lány előtt.
A tűzoltók ötven méter sugarú körben lezárták a területet.
Szülessenek meg a vágyott gyerekek!
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.