
Fának hajtott a részeg sofőr, tovább hajtott, majd meghalt az utasa
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolEgy autó lesodródott az útról, majd fának ütközött. A sofőr tovább haladt, a 42 éves utasa azonban rosszul lett a járműben.
Borzalmas balesethez riasztották a rendőrséget vasárnap hajnalban Gyermely és Tarján között. Egy 31 éves férfi az 1123-as számú úton, a 11-es kilométerszelvénynél lesodródott az útról, majd egyenesen egy fának hajtott. Ezek után, mintha semmi sem történt volna, egyszerűen továbbhajtott. Csakhogy időközben az utasa rosszul lett, ezért mentőt kellett hívnia.

A 42 éves férfit a pillanatok alatt kiérkező mentősök már sajnos nem tudták újraéleszteni, a helyszínen életét vesztette. A rendőrök megszondáztatták a felelőtlen sofőrt, ami során kiderült, hogy ittas állapotban vezetett. Az eset körülményeit a Tatabányai Rendőrkapitányság vizsgálja – írja a Police.
Top hírek


Gyászol a filmes világ: 36 évesen hunyt el a tehetséges színésznő
Hayden Panettiere-t gyászolják szerettei.

Sziklaomlás rázta meg a strandot, méterekre voltak a fürdőzők – VIDEÓ
Vörös porfelhő lepte el a partot az omlás után.
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre