
Végzetes tragédia történt a bungee jumpingon: ezért halt meg egy 21 éves nő
Megszólalt a polgármester.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolSzokás szerint a Pünkösdi hosszú hétvégével kezdetét veszi a balatoni nyár, a Plázs Siófok pedig ezúttal is gondoskodik a jól megszokott mediterrán tengerparti hangulatról: live dj szettek, homokos part, hívogató víz és kényelmes napágyak várnak mindenkit május 22-től a Siófoki Nagystrand „felüdülés-központjába.”(X)
A nyitó hétvégén a Rise FM jóvoltából szombattól hétfőig közel 40 dj váltja majd egymást a dj pultban és minden nap déltől egészen zárásig ők szolgáltatják a jobbnál-jobb zenéket az önfeledt lazuláshoz.
A nyitás után, ahogyan azt már megszokhattuk nincs megállás! Május 29-re már be is írhatjuk a naptárba a Plázs idei borkóstolóját, ahol Rakonczai Imre piano kíséretében kóstolhatjuk meg a szezon Plázs borait.
Június 5-re pedig - bízva abban, hogy a koncertek is szabad utat kapnak - a szervezők már bekészítették a nagyszínpadot a Republic, a New Level Empire és Dj Dominique számára.
Jelenleg a Siófoki Nagystrandon, így a Plázson is védettségi igazolvány nélkül strandolhatunk, így nem kell más csak jó idő és egy kis remény, hogy júniusban már a koncertek alatt is együtt rúghatjuk a homokot Balaton legmenőbb strandján!(X)

Megszólalt a polgármester.

A Kulacs étterem, amit sosem felejtünk!

A férfi teljesen összetört, hogy ő az oka.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.