
Rákos nagypapái emlékére futotta le a maratont a 9 éves fiú: „Állandóan csak futok és játszom”
Megható történet következik.
Sokkoló látvány tárult a járókelők elé a IV. kerületben.
Egy holttestet találtak a XIII. és a IV. kerület határában. A Szent László út és a Madridi utca kereszteződésében feküdt az elhunyt, akit a mentősök egy fekete zsákba tettek. A Metropolnak egy olvasó küldte a megdöbbentő képet, amin annyit lehet látni, hogy az élettelen testet letakarva a falnak támasztották, de az elhunytnak a cipője kilógott a fóliából. Az eset még péntek délután történt, de most kaptuk a fotót olvasónktól.
A helyszínen egy mentőautó és két rendőr is volt, akik biztosították a helyszínt, amíg meg nem érkezett a halottszállító autó.
Megkerestük a rendőrséget az üggyel kapcsolatban, ahol annyit közöltek, az elhalálozás természetes okból következett be, így rendőrségi eljárás nem indult az ügyben.
Megható történet következik.
A Ferrari versenyzője autózta a leggyorsabb kört.
A férfi az egész életét mások megmentésének szentelte.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre