
Ömlött a vér a történelmi játékokon: fejbe szúrta ellenfelét a harcos
A szörnyű baleset a gyerekek szeme láttára történt.
Az elképesztő ügyben nyomozás indult, két alkalmazottat gyanúsítanak a botrányos tettek elkövetésével. Pofátlanul próbáltak nyerészkedni, de nem ússzák meg a büntetést.
Az FBI indított nyomozást New Yorkban, ahol egy hullaház dolgozói hitel- és bankkártyákat loptak el a halottaktól. Két alkalmazottat már le is tartóztattak az ügy kapcsán. A hírek szerint több ezer dollár értékben vásároltak jogosulatlanul a tettesek. A vásárlások között szerepelt többek között repülőjegy, parkolójegy és légkondicionáló berendezés is.
Az egyik, 50 éves tettes a holttestek szállításáért volt felelős, vélhetően útközben fosztotta ki a holttesteket, de erről nem kívánt nyilatkozni - írja az sfgate.com. Másikuk 66 éves, ő azt állítja, munkatársai adtak neki négy-öt hitelkártyát, majd további hatot kapott tőlük nyugdíjazása után is.
A bírósági iratok szerint egyelőre nincsenek azonosítva az említett bűncselekményben részt vevő kollégák.
A szörnyű baleset a gyerekek szeme láttára történt.
A tűzoltóknak semmi esélyük nem volt.
Annak idején rendőri pályára készült a férfi.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.