
Rettenetes tragédia: szelfi készítés közben halálába zuhant egy fiatal turista
Barátnője próbált rajta segíteni, de nem tudott.
Hétfőn a magyar írásbeli érettségivel indul a 2020/2021-es tanév május–júniusi érettségi vizsgaidőszaka. Azoknál a tantárgyaknál, amelyből a legtöbben érettségiznek, a vizsga 9-kor kezdődik.
Hamarosan számot kell adniuk a diákoknak az elmúlt négy év tananyagából.

A járványveszély miatt idén csak az írásbeli vizsgákat tartják meg, illetve egyes tantárgyak esetében, ahol indokolt, ott megtartják a szóbelieket.

A következő hetekben 1159 helyszínen várhatóan mintegy 111 750 diák ad számot tudásáról.






Barátnője próbált rajta segíteni, de nem tudott.

Soha nem fizettek még ennyit a budapestiek parkolásért.

19 évesen halt meg a fiú.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.