
Végzetes tragédia történt a bungee jumpingon: ezért halt meg egy 21 éves nő
Megszólalt a polgármester.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolSzívszorító videó készült az egyik romániai kórház sürgősségi osztályán, a felvételt maga Raed Arafat belügyi államtitkár osztotta meg a Facebook-oldalán.
Az államtitkár célja az volt, hogy felhívja az emberek figyelmét arra, hogy mennyire veszélyes is ez a járvány. A videó egy marosvásárhelyi kórház sürgősségi osztályán készült, pár nappal ezelőtt, a felvételen jól látszik, hogy több beteg is oxigénkezelést kap, sajnos még így is sok ápolt remegve levegőért kapkod. A megrendítő videóról a maszol.ro számolt be.
„Ez a rövidfilm a hazai sürgősségek reális helyzetét mutatja be. Talán megosztják önök is minél több barátjukkal, hogy megértsék a valóságot, és minél hamarabb csatlakozzanak a normalitáshoz való visszatérést kívánók nagy csapatához. A nagy csapat alatt mindannyiunkat értem, a lakosságot, a civil szervezeteket, a helyi és központi hatóságokat” – fogalmazott Raed Arafat.
A doktornő elmondta, hogy a részlegen egyre súlyosabb a helyzet.
„Egyre több a beteg, és nem csak a koronavírusoknak fenntartott osztályon. Nő a súlyos állapotban érkező páciensek száma. […] Vannak köztük fiatalok, és olyan személyek is, akiknek nincs semmilyen társbetegségük. Az orvosi személyzetnek nagyon nehéz feldolgozni a páciensek tragédiáit” – közölte a szakorvos.

Megszólalt a polgármester.

A Kulacs étterem, amit sosem felejtünk!

A férfi teljesen összetört, hogy ő az oka.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.