
Orbán Viktor: aki a háborút támogatja, az adóemelést és a pénzelvonást támogatja
Háborúról, békéről, a Trump-találkozóról, a 14. havi nyugdíjról és a magyar gazdaságról egyaránt beszélt Orbán Viktor péntek reggel a Kossuth rádióban.
Összeütközött négy személyautó az 51-es főút 27-es kilométerénél, Dunavarsány térségében – közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság az MTI-vel kedden korán reggel.
A balesethez a szigetszentmiklósi hivatásos tűzoltók érkeztek ki, akik áramtalanították a járműveket. A mentők is a helyszínen vannak. Az érintett útszakaszt teljes szélességében lezárták.

Háborúról, békéről, a Trump-találkozóról, a 14. havi nyugdíjról és a magyar gazdaságról egyaránt beszélt Orbán Viktor péntek reggel a Kossuth rádióban.

Dolgoznak a bevezetés ütemén.

„Elvenné a nyugdíjprémiumot, a nyugdíjasok Erzsébet-utalványait...”
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.