
„A babám három napja nem nyitotta ki a szemét: a szülésznők azt mondták, normális, ám a végső diagnózis lesújtó volt”
Az anya aggodalmai sokáig süket fülekre találtak.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolAgyonlőtte kilenc éves fiát és két felesége hét rokonát egy férfi Iránban, majd öngyilkos lett – adta hírül az IRNA iráni állami hírügynökség.
Az ötvenéves férfi Ahvaz városában végzett rokonaival és magával. Indítékára nem tért ki a jelentés, csak arra, hogy a férfi büntetett előéletű volt.
Iránban ritkán történik lőfegyveres bűncselekmény, a lakosság kizárólag vadászpuskát tarthat. A perzsa országban a többnejűség megengedett.

Az anya aggodalmai sokáig süket fülekre találtak.

Szörnyű baleset történt.

Cunamihullám emelkedett ki a vízből.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.