Orbán Viktor: Az iskolák biztonságos újraindításához be kell oltsuk a pedagógusokat

Virágvasárnap hétvégéjén is folytatta Magyarország a küzdelmet a koronavírus-járvány ellen - mondta a miniszterelnök.



Megosztás
Szerző: Metropol
Létrehozva: 2021.03.29.
koronavírus

Orbán Viktor Facebook-oldalán jelentkezett be egy videóban, ahol elmondta: orvosaink és ápolónőink állták a sarat a hétvégén is, a magyar egészségügy bírta a terhelést.

A kormányfő köszönetet mondott a hétvégi erőfeszítésekért is, majd beszámolt arról az új hírről, hogy a pedagógusokat is sikerül előrevenni az oltási sorrendben. Ehhez az kell, hogy hétfő éjfélig regisztráljanak - tette hozzá Orbán Viktor.

(Forrás: Facebook)

A miniszterelnök beszámolt róla, hogy az oltás jól halad, a mai napon esélyünk van elérni a 2 milliós oltásszámot.

 

A járványból egyedül a védőoltás jelenti a kivezető utat. A harmadik hullám kezdete óta újabb egymillióval nőtt a regisztráltak száma, de még így is sokan vannak, akik nem jelentkeztek. Az időseket különösen kérjük, hogy aki még nem tette meg, az regisztráljon a védőoltásra a www.vakcinainfo.gov.hu honlapon! Itt ellenőrizheti, hogy nyilvántartják-e Önt oltandóként

 









Top hírek





Hírlevél-feliratkozás

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.