
Végzetes tragédia történt a bungee jumpingon: ezért halt meg egy 21 éves nő
Megszólalt a polgármester.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolPozitív lett Viktória svéd koronahercegnő és férje, Daniel koronavírustesztje - közölte csütörtökön Stockholmban a királyi ház.
A 43 éves Viktória, XVI. Károly Gusztáv király és Szilvia királyné legidősebb leánya és a 47 éves Daniel „jól van”, és „csak enyhébb tüneteik vannak” - áll a királyi ház közleményében.
Gyermekeiket, Estelle hercegnőt és Oszkár herceget házi karanténban helyezték el.
A hercegi pár nem az első, akik a svéd királyi családban megfertőződtek a koronavírussal. Novemberben Károly-Fülöp, Viktória öccse és a felesége, Zsófia hercegné tesztje szintén pozitív lett.
XVI. Károly Gusztáv király és Szilvia királyné nem kapták el a vírust, január közepén már megkapták a védőoltást is.
A világjárvány kezdete óta a 10,3 milliós Svédországban, ahol a legtöbb országtól eltérően „rugalmasan” kezelték a járványt, több mint 707 ezer fertőzöttet és 13 111 halálos áldozatot jelentettek.
A királyságban november óta a második hullám miatt több korlátozó intézkedést rendeltek el, de ezek még mindig enyhébbek, mint más országokban. Jelenleg is korlátozzák a nyilvános gyülekezéseket (legfeljebb nyolcan jöhetnek egyszerre össze) és az éttermi fogyasztást, a gimnáziumokban egyre több a távoktatás.

Megszólalt a polgármester.

A Kulacs étterem, amit sosem felejtünk!

A férfi teljesen összetört, hogy ő az oka.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.