
Bárdosi Sándor a migránsokról: Nehéz együtt élni velük
Magyarországra nem jöhetnek be az illegális bevándorlók a kormány jogos intézkedései miatt.
Az anya már eszméletlenül találta a babakocsiban fekvő kicsit, a mentősök sem tudták megmenteni a baba életét.
Valószínűleg csak barátkozni akart az a macska, amely egy négy hónapos kisfiú halálát okozta. A család háziállata a babakocsiban alvó csecsemő arcára feküdt, gyakorlatilag megfojtotta így a gyereket — írja a Kárpáthír.

A szörnyű eset az ukrajnai Osztrog városában történt. Mikor az anya a babakocsihoz lépett, azt látta, hogy a macska úgy fekszik, hogy teljesen lefedi a kisfiú arcát. A kicsi már ekkor sem lélegzett, de a kiérkező mentősök mindent megtettek a megmentése érdekében. A kórházban azonban halottnak nyilvánították a kisfiút, halálát fulladás okozta.

Magyarországra nem jöhetnek be az illegális bevándorlók a kormány jogos intézkedései miatt.

Árpás László sonkamester elárulja a titkát.

A SPAR kedvező ajánlatokkal várja a vásárlókat.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.