
Végzetes tragédia történt a bungee jumpingon: ezért halt meg egy 21 éves nő
Megszólalt a polgármester.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolA romló járványhelyzet miatt alig egy héttel a nyitás után vasárnaptól ismét bezártak a kocsmák, a vendéglők, a szórakozóhelyek, a színházak és a mozik Kolozsváron - közölte a Kolozs megyei prefektusi hivatal.
A bizottság február 9-én lehetővé tette a beltéri vendégfogadást, miután Kolozsváron is három alá esett az ezer lakosra számított új fertőzések száma, és a város lekerült a vörös zónába sorolt, erősen fertőzött települések listájáról.
A múlthét folyamán azonban súlyosbodott a járványhelyzet a városban és környékén. A pénteken közzétett adatok szerint Kolozsváron 3,49, és az elővárosainak számító Szászfenesen és Kisbácsban 3,60 illetve 3,73 ezrelékes a fertőzöttségi ráta.

A vasárnaptól visszatérő szabályok értelmében a beltéri kiszolgálás csak a szállodákban működő vendéglőkben engedélyezett, ott is csak az elszállásolt vendégeket szabad ellátni. A vendéglők és bárok csak a kültéri teraszokon szolgálhatják ki a vendégeiket.
A kültéri kiszolgálás jelenleg a szokatlanul hideg időjárás miatt nem vonzó. Kolozsváron pénteken délután mínusz tíz fokot mutattak a hőmérők, de a hidegérzetet az erős szél is fokozta. Az országos meteorológiai intézet pénteken kibocsátott figyelmeztetése szerint hétfőig rendkívül hideg marad az idő Románia teljes területén.

Megszólalt a polgármester.

A Kulacs étterem, amit sosem felejtünk!

A férfi teljesen összetört, hogy ő az oka.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.