
"Ilyen még nem fordult elő velem!" - Eltűntek a bérletek a BudapestGO-ból, extra kiadással szembesültek a budapestiek
Eltűnt a havi bérlet az applikációból.
A baloldal, „élükön Gyurcsány Ferenc pártjával” tudatosan félrevezeti a közvéleményt.
„A járvány kezdete óta folyamatosan hazudnak és álhíreket terjesztenek” - jelentette ki a nemzetközi kommunikációért és kapcsolatokért felelős államtitkár vasárnap az MTI-nek. Kovács Zoltán azt mondta: Magyarország - lakosságarányosan - az EU beszerzési rendszerén keresztül a jelenleg rendelkezésre álló összes vakcinákat megrendelte erre a félévre. „Ez azt jelenti, hogy nagyságrendileg 20 millió adag vakcinát rendeltek az Európai Unióból.”

„A probléma, hogy Brüsszelből nem érkezik elegendő vakcina, a megrendelt mennyiséget sem képesek időben leszállítani. Ez nemcsak Magyarországon van így, hanem az egész Európai Unióban” - tette hozzá az államtitkár.
„Ezért vásárolt a magyar kormány még Oroszországból és Kínából is vakcinát, további hétmillió adagot. ”Ismét arra kérjük a baloldalt, hogy ha már nem segítik a járvány elleni védekezést, legalább ne hátráltassák azt hamis híresztelésekkel„ - hangsúlyozta Kovács Zoltán.

Eltűnt a havi bérlet az applikációból.

Hármas karambol történt Szeged és Sándorfalva között.

Orbán Viktor a Patriótákról beszélt.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.