
Gyógyvíz, kvíz, történelem, Budapest: 10 nehezebb kérdés a fürdőváros titkairól
Budapest fürdőihez nem elég annyit tudni, hogy hol jó üldögélni a meleg vízben. Töltsd ki a kvízt!
Óriási műhiba történt a Hajdúságban.
Pokoli kínokat él át egy hajdúsági férfi. Gyökérkezelésre ment, ám az orvos közölte, hogy a fogát ki kell húzni. Ami ezután következett, azt az ellenségének sem kívánja.
Enni és inni is alig tud, és nehezen beszél az a hajdúsági férfi, akivel alaposan kibabrált a fogorvosa: véletlenül eltörte az állkapcsát – tudta meg a Bors.
Most legalább másfél-két hónapos kínszenvedés vár rá. Az orvosi műhibáról részletesen a Bors napilap szerdai lapszámában és a borsonline.hu-n olvashatsz majd!

Budapest fürdőihez nem elég annyit tudni, hogy hol jó üldögélni a meleg vízben. Töltsd ki a kvízt!

Saját hibáik miatt júniusig nincs Bubi…

Hatalmas káoszt okozott a négylábú
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.