
Titokzatos rém terrorizálja a helyieket: elképesztő, miket művel!
Elhagyatott ösvényéneken ólálkodik.
A vízzel teli kádban találtak rá holtan a csecsemőre, akinek már nem tudták megmenteni az életét. A sokkos állapotban lévő édesanyja a tragédia óta nem szólalt meg.
Egy ausztrál nőt azzal vádolnak, hogy meggyilkolta a saját gyerekét, miután 8 hetes kisbabája megfulladt. A mentősöket dél tájban riasztotta az aggódó édesapa, aki rátalált eszméletlen kislányára a fürdőkádban. Az orvosi vizsgálatok később megállapították, hogy addigra már két órája a vízben lehetett a csecsemő.
A Westmead Gyermekkórházba szállították, de nem tudták megmenteni az életét. Mindeközben az édesanya sokkos állapotban a ház udvarán volt. Bodelle Brass-t (35) végül kórházba kellett szállítani mentális állapota miatt. Azóta sem tudták szóra bírni az asszonyt - írja a Daily Mail.
A családtagok teljesen megsemmisültek a tragédia miatt. A kislányt mindig mosolygós és boldog kisbabának ismerték. Elvesztése hatalmas csapásként érte szeretteit. A gyerekgyilkos édesanya ügyét március 31-én fogja tárgyalni a Mount Druitt bírósága. A rendőrségi jelenleg még nyomoz, hogy kiderítsék baleset vagy szándékos gyilkosság történt.
Elhagyatott ösvényéneken ólálkodik.
Kapott hideget-meleget Szaniszló Sándor.
A sztár transzplantált fiúk nemcsak túlélnek, győzni is akarnak!
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.