
Végzetes tragédia történt a bungee jumpingon: ezért halt meg egy 21 éves nő
Megszólalt a polgármester.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolA Megasztár második szériájának a győztes ma 39 éves.
Ma ünnepli 39. születésnapját Molnár Ferenc Caramel, aki 2004 óta az ország egyik kedvenc énekese. Nem csak gyönyörű hangja miatt szerette őt meg a közönség azonnal, amikor 2004-ben besétált a Megasztár 2. válogatójára. Alázatos volt, szerény, nehéz gyermekkora volt, kemény fizikai munkát végzett, azt cserélte a színpadra. A nézők azt érezték, “ez a fiú egy közülük”, és hamar a szívükbe zárták. Caramel pedig azóta is megszolgálja ezt a szeretet gyönyörű dalaival, fantasztikus koncertjeivel és jótékonysági munkáival.


Megszólalt a polgármester.

A Kulacs étterem, amit sosem felejtünk!

A férfi teljesen összetört, hogy ő az oka.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.