
Vérfagyasztó: fegyverrel és késsel végzett két tinédzser a 15 éves kisfiúval
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolA rettenetes gyilkosság fényes nappal történt.
A 15 éves Keon Lincoln a Birminghami Gyermekkórházban halt meg, miután január 21-én egy hatfős csoport megtámadta őt—írja a The Mirror.
Az ügyben két kiskorú gyermeket, egy 14 és egy 15 éves kisfiút előzetes letartóztatásba helyeztek, mivel őket gyanúsítják a gyilkosság elkövetésével.
A halott kisfiú sokkos édesanya értetlenül áll a dolog előtt, hiszen minden szülő legnagyobb rémálma vált valóra. Fiát egy nagyon kedves, eleven gyerekként írta le, aki senkinek nem tudott volna soha ártani, így nem érti miért pont az ő életét vették el, ráadásul brutális kegyetlenséggel.

Top hírek


Gyászol a filmes világ: 36 évesen hunyt el a tehetséges színésznő
Hayden Panettiere-t gyászolják szerettei.

Sziklaomlás rázta meg a strandot, méterekre voltak a fürdőzők – VIDEÓ
Vörös porfelhő lepte el a partot az omlás után.
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre