
Az anya és a gyerekek nem tudtak kimenekülni az égő házból, ezért a fürdőszobában próbáltak menedéket találni, de a tűzoltók már nem tudták megmenteni őket.
Egy pusztító háztűz után holtan találtak a roncsok között egy édesanyát és három kisgyermekét. Az utolsó pillanatig egymást ölelték, a fürdőszobában kerestek menedéket, mígnem végül a romok összezúzták őket.
Az ausztráliai Melbourne-ben a szomszédság figyelt fel a sikoltozásra, majd pedig az égő ház fényeire. Húsz tűzoltó érkezett a helyszínre, de már nem tudták kihozni a japán családot a lángoló épületből. Egy férfit viszont sikerült megmenteniük, aki a rokonuk volt. Őt súlyos sérülésekkel szállították a kórházba - írja a Daily Star.
A nyomozók a szerencsétlen tragédia kapcsán gyújtogatásra gyanakodnak, bár a hosszas helyszínelés után még mindig kutatják a tűz keletkezésének pontos okát.
A férfi úgy érzi ideje, hogy megtalálja a szerelmet.
A rendőrségnek azt mondta, ajándéknak szánta a zsákmányát.
A menedékkérő férfi összesen 6 kisgyermeket gyilkolt meg.
Még 10 napot várni kell a verőfényes, meleg nyárra.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre