
Valóra vált a halloweeni rémálom – megdöbbentő részletek
„Vagy kijössz, vagy bemegyünk!” – üzenték.
A furcsa betolakodó a szívrohamot hozta a ház lakóira.
Bár a koronavírus világszerte rengeteg nehézséget okoz, sokaknak ezen felül más problémákkal is meg kell küzdenie. Az ausztráliai Queenslandet például teljesen elárasztotta a Burleigh-folyó, amibe 24 óra alatt több, mint 104 milliméter eső esett. Nem sokkal az áradások után egy férfi arra lett figyelmes, hogy egy cápa úszik a hátsó kertjében. A nem mindennapi jelenetről videót is készített, ami napok óta futótűzként terjed az interneten.

„Vagy kijössz, vagy bemegyünk!” – üzenték.

A férfi karnyújtásnyira van a világhírtől.

A halottak napja régen is fontos ünnep volt.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.