
Orbán Viktor: Trump elnök úr a magyarok jó barátja
A közösségi oldalán írt erről a kormányfő.
A szír állampolgárságú férfiakat visszakísérték az ideiglenes határzárhoz.
A Bács-Kiskun megyei határszakaszon szolgálatot teljesítő rendőrök október 23-án reggel Hercegszántó-Hóduna külterületén kilenc külföldit tartóztattak fel - adta hírül a Police.hu. A férfiak szír állampolgárnak vallották magukat és jogellenesen jutottak be Magyarország területére.
A határsértők sem személyazonosságukat, sem magyarországi tartózkodásuk jogszerűségét hitelt érdemlően nem tudták igazolni, ezért az egyenruhások visszakísérték őket az ideiglenes biztonsági határzárhoz.


A közösségi oldalán írt erről a kormányfő.

Elsősorban a cukorbetegeknek üzent, de mások is érintettek lehetnek.

Mindketten a közösségi oldalukon számoltak be erről.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.