
Minden figyelmeztetés ellenére közelítette meg a ragadozó vadmacskát a férfi.
A nagymacskák nem engedik magukat egyszerűen megsimogatni! Ezt saját kárán tanulta meg Mario (53), aki egy cirkusz Drezda közelében kialakított átmeneti táborában dolgozott.
A férfi a padlón dolgozott, miközben a ketrecében heverő Sarrasani fehér tigrishölgye, Kaya (7) elbűvölte. Annyira megtetszett neki a vadmacska, hogy meg akarta simogatni, mindezt úgy, hogy korábban figyelmeztették ennek veszélyességére.
A tigris azonnal letépte a férfi jobb karját. A súlyosan sérült munkást mentőhelikopterrel kórházba szállították. A hatóságok közlése szerint a cirkusz átmeneti tábort alakított ki Ottendorf-Okrilla közelében, mert a koronavírus-járvány miatt nem tartanak előadásokat.
Egyre nagyobb méreteket ölt a rettegés Kárpátalján.
Még a mentőautókat is átvizsgálják azért, hogy minél több embert tudjanak besorozni a hadseregbe.
A miniszterelnök a közösségi oldalán reagált az EU bejelentésére.
Fagyban, epilepsziás roham után ájult el a férfi.
Továbbra is forrnak az indulatok a képviselő-testületben.
Hűtőbe rejtette fia holttestét a magyar anya Németországban.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre