
Most jött: tűz ütött ki az Etele úton, lánglovagok lepték el a XI. kerületet
Egy társasházi lakásban volt tűz.
Katasztrófa is lehetett volna belőle, végül nem lett nagy baj a kirándulóhajó műszaki hibájából.
Az egyik zebegényi Facebook csoport számolt be videóval és képekkel is arról, ahogy ma napközben elakadt az egyik hajó a Dunán, tele emberekkel. A MAHART-Passnave egyik hajója vonatpótló hajóként közlekedett Nagymaros és Zebegény között. Az utasoknak nem esett baja, a cég egy másik hajót küldött értük.

Egy társasházi lakásban volt tűz.

Kitört újra a háború a közel-keleten, de nem csak Iránban van háborús helyzet.

A közel-keleti háborúról készült megrázó felvételek ellepték az internetet.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.