
Lebuktak: törvényes örökös nélkül elhunytak hagyatékát szerezték meg, több száz milliót zsebeltek be
21 embert gyanúsítanak.
Életének 74. évében elhunyt Keleti György, egykori országgyűlési képviselő.
74 éves korában, hosszan tartó betegség után elhunyt a volt honvédelmi miniszter - erősítette meg özvegye, Keleti Györgyné az MTI-nek.
A politikusnak két lánya van, Keleti Andrea és Keleti Györgyi.
A korábbi honvédelmi miniszter 1946. május 18-án született Losoncon.
Általános iskolai tanulmányait Budapesten kezdte és Bukarestben folytatta, végül a magyar fővárosban fejezte be.
1977-től a Honvédelmi Minisztériumban dolgozott, 1988-ban ezredes, majd 1989-től a HM szóvivője lett.
1992-ben leszerelt, nyugalomba vonult és politikusként folytatta karrierjét. 1994-ben honvédelmi miniszteri tárcát kapott a Horn-kormányban, amelyet 1998-ig betöltött.

21 embert gyanúsítanak.

A BKIK 2025-ös évét az egy éve elindult kamarai reneszánsz gondolatiságával lehet a legjobban jellemezni.

Eltűnt a havi bérlet az applikációból.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.