
Végzetes tragédia történt a bungee jumpingon: ezért halt meg egy 21 éves nő
Megszólalt a polgármester.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolVidám ünnepséggel vitték végső útjára a kegyetlen gyilkosság áldozatává vált férfit.
Szinte vírusként terjed az interneten egy 35 éves ecuadori nő videója, aki meggyilkolt szerelme koporsóján twerkelt még egy utolsót. A nem mindennapi esetről egy videó is készült, amit már több mint 10 millióan néztek meg.
A rövid klipben a nő egy fából készült koporsó tetején ült, amit két motorkerékpár tartott meg. A halottnak az utolsó twerket pedig Emcidues „Elle Quiere mas” című számára adta elő az özvegy. Végül pedig egy búcsú csókot is adott a nyitott koporsó üvegablakán keresztül - írja a Daily Mail.
Mint később kiderült, a család célja az volt, hogy siratás helyett egy utolsó ünneplés keretei között vigyék el a szerettüket végső nyughelye felé.
A bizarr búcsúztattó azonban nagy port kavart, sokakból inkább felháborodást váltott ki a vonagló nő videója.

Megszólalt a polgármester.

A Kulacs étterem, amit sosem felejtünk!

A férfi teljesen összetört, hogy ő az oka.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.