
„Szomorú voltam” – a Horrorra akadva szőke bombázója így gyászolta a házasságát
A hollywoodi pár 2009 és 2018 között volt házas.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolAz énekesnő rendkívül hálás a párjával a sok gratulációért!
Rengeteg rajongó boldogan, ám némi aggódással a szívében fogadta a hírt, hogy kedvence, Tóth Gabi nemcsak a Sztárban Sztár All Stars, de a Dancing with the Stars műsorát is erősíti. Az énekesnő elképesztő teljesítményt nyújt más előadók bőrébe bújva, a táncos műsorban pedig szerelmével, Papp Máté Bencével lép majd fel, ami minden bizonnyal ösztönzően hat rá. Ám mégis két élő show-műsorról van szó, amire hétről hétre komolyan kell készülni, ez pedig igencsak megterhelően hangzik.

„Kérdeztétek, hogyan fogom tudni csinálni a Sztárban Sztárt is és a Dancinget is... Sztárban Sztár utolsó élő show: Október 19. Dancing első élő show: Október 26. Nagyon boldog vagyok, hogy mindkét műsor versenyzője lehetek! Szorítsatok nekem és legyetek velünk Október 26-tól is! Tényleg mindenki táncol”
– írta megnyugtató válaszként Tóth Gabi az Instagram-oldalán, ahol megjegyezte: köszönik Mátéval a rengeteg gratulációt, nagyon jólesett nekik.

A hollywoodi pár 2009 és 2018 között volt házas.

Félbeszakította az újságírót egy kérdés miatt.

Végül a családja mentette meg.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.