
Mindent megváltoztató bejelentések A Nagy Duettben: Hihetetlen, mi minden történt
Hamarosan véget ér a showműsor idei évada.
Varga Miklós együtt szerepel ikreivel, Viviennel és Szabolccsal az Ég tartja a Földet – Erzsébet, a szerelem szentje című musicalben.
A ma már 21 éves ikrek elárulták, hogy ezzel egy gyerekkori álmuk válik valóra: kicsiként gyakran ábrándoztak arról, milyen jó lenne apukájukkal együtt szerepelni. Édesapjuk pedig nagyon büszke, hogy gyermekei – tőle függetlenül – bebizonyították, hogy van helyük a szakmában. Ha érdekel, milyen dalokon dolgozik most Varga Miklós, illetve, hogy milyen az élete két gyermekének, keresd a hétfői Metropolt, vagy látogass vissza a www.metropol.hu oldalra.
Hamarosan véget ér a showműsor idei évada.
Tom Hardy problémákba ütközött az utóbbi időben.
Minden tekintet a naptárdívára tapadt!
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre