
Megszólalt az elhunyt Kandech Evelyne édesapja
Sierra Leonában élő édesapja előtt is titkolta Evelyne a betegségét, Ahmed a Borstól tudta meg a szomorú hírt.
Megdöbbentette a teljes hazai zenészvilágot és a rajongókat Kandech Evelyne halála. A borzalmas hírről először az énekesnő pályatársa, Torres Dani, majd pár perccel később Tóth Vera tájékoztatta a nyilvánosságot. A 37 évesen, súlyos betegségben elhunyt Evelyne magánéletét tragédiák sorozata kísérte, de még a karrierje sem sikerült olyan fényesre, mint amilyet sokak szerint megérdemelt volna. Mivel az éneklés nem biztosított számára megfelelő megélhetést, kénytelen volt pincérnőként is dolgozni.
Csak a közeli barátai tudták, hogy súlyos beteg. Az elmúlt két hétben jobban lett és a kedélyállapota is kezdett helyreállni. A környezetétől úgy tudjuk, reménykedett a gyógyulásban, ám aztán hirtelen elárasztotta szervezetét egy rettegett kór. Szombaton feladta a küzdelmet.
Evelyne súlyos állapotáról csak a legközelebbi barátai tudtak, azt még a saját, Sierra Leonában élő édesapja előtt is titkolta. Ahmed a Borstól tudta meg a szomorú hírt, a részletek a hétfői lapszámunkban olvashatók.

MTI Fotó: Kovács Tamás
A legfrissebb hírekért kövess minket az Metropol Google News oldalán is!
Top hírek


Házasság első látásra új évad: ez a véleménye a reality egykori sztárjának
Végigcsinálta, sőt, házasként zárta a műsort a TV2 sztárja.

Mi lett vele a Megasztár döntője óta? 50 kilót fogyott az ötödik évad sztárja
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre