
Rubint Réka és Schóbert Lara kapcsolatát a betegség hozta helyre: „nem lehetett tudni, hogy lesz-e anyának holnap”
Réka bevallotta, hogy hibát követett el a nevelése során.
Fűzők, csipkék, harisnyatartók - a tüzes szett csak még inkább kiemeli a dögös modell idomait.
Vasvári Vivient nem véletlenül kéri fel számtalan divatmárka modelljéül, hiszen bármilyen szett jól mutat a szőke szépségen. Mostani fotója azonban minden eddigin túltett: vadító vörös body-ban reklámoz egy karácsonyi fehérneműkollekciót.
Vivien rajongói nem győzik dicsérni a modell remek alakját, varázslatos kisugárzását - és sokan még több fotót kérnek, amelyen a kollekció darabjait mutatja be.

Réka bevallotta, hogy hibát követett el a nevelése során.

Az énekesnő még nem dolgozta fel Fenyő Miklós elvesztését.

Az Eufória bedöntheti az imázsát?
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.