
Nem találunk szavakat: új értelmet adott az anyaságnak a nagymellű modell fotósorozata
Akár pasi vagy, akár nő: ezt látnod kell!
Parázs vitába keveredett a Bréking egyik műsorvezetője, Holdampf Linda és Abebe Dániel. A stúdióban a testszégyenítés volt a téma, aminek a kezeléséről mindkét félnek teljesen más véleménye volt.
Bebe egy esetet idézett fel a stúdióban, amikor egy régi ismerősével találkozott, aki nem túl kedves szavakkal köszöntötte. - Jöttem ki a szállodából egy koncert után, amikor egy rég nem látott ismerősöm köszönés helyett annyit mondott: de nagyon meghíztál. Mondtam neki, hogy kisasszony, te sem lettél sokkal szebb – mesélte nevetve Bebe, amire Linda feltette neki a kérdést, hogy szerinte az a legjobb reakció-e ilyen esetben, hogy a zenész visszatámadt és sértéssel válaszolt a sértésre. Bebe azonban kitartott a véleménye mellett, miszerint ha megbántják, nem hagyja magát és visszaadja, ami jár. Holdampf Lilla ezzel nagyon nem értett egyet, Bebét azonban nem sikerült meggyőznie saját igazáról. - Azért mert valaki beléd rúg, attól még neked nem kell visszarúgnod. De akkor te egy pont ugyanolyan ember vagy, mint az aki beléd rúgott – vágott vissza Bebének Linda. Hogy sikerült-e végül rendezniük a konfliktust, kiderül a Life TV-n a Bréking mai adásából.
Akár pasi vagy, akár nő: ezt látnod kell!
Szikora Robi pályafutása kis híján hamar félbeszakadt…
Christopher Schwarzenegger több mint öt évig dolgozott a súlycsökkentésén, és a nagyböjt idején 13 kg-ot fogyott. Most őszintén beszélt a változásról, amely még mindig folytatásban van.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre