
„Magunkba kell néznünk” - Szoboszlai összetörten kifakadt, nem kér a kifogásokból - Videó
Katasztrofális szezonhajrá fenyegeti a Liverpoolt.
A Párizsban egy aranyat és egy ezüstöt szerző bajnokot imádott édesanyja várta haza Budapesten. Fotókon a nagy találkozás.
Milák Kristóf egy aranyat és egy ezüstöt nyert pillangóúszásban a párizsi olimpián. A bajnok – aki a záróünnepségen a magyar zászlót is vitte – hétfőn az aranygéppel utazott haza. A Puskás Arénánál édesanyja, Ildikó várt az úszóra, akit forró öleléssel köszöntött.

Az édesanya itthonról szurkolt Kristófnak, aki már két aranyéremnél és két ezüstnél jár az olimpiákon.


Katasztrofális szezonhajrá fenyegeti a Liverpoolt.

Szoboszlai Dominik összetört, megkongatta a vészharangot.

A celeb még korábban elárulta, mit keres egy partnerben.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.