
A Fradi-edző Robbie Keane kocsmában énekelte meg a magyarok végzetét – Videó
Pubban dalolt Troy Parrottról a Fradi-tréner, Robbie Keane.
Életveszélyes állapotban vitték az egyik megsérült kicsit a kórházba.
Szörnyű balesetet okozott a Kansas City Chiefs másodedzője, aki kocsijával belehajtott egy kocsiba, ami az autópálya felhajtójánál állt.
Sajtóinformációk szerint, a férfi részeg volt, amikor a balesetet okozta. A helyi rendőrség egyelőre csak annyit árult el, hogy két autó vesztegelt az autópályán, mert az egyikből kifogyott a benzin, mire a másik megállt, hogy segítsen.
Britt Reid, az amerikaifutball-csapat trénerének fia nem tudott időben megállni, és először belecsapódott az egyik várakozó autóba, majd nekivágódott a másiknak is. Az egyik járműben ült egy négyéves és egy ötéves kisgyerek is, közülük az egyiket életveszélyes sérülések miatt kellett kórházba szállítani.

Pubban dalolt Troy Parrottról a Fradi-tréner, Robbie Keane.

Még ki sem hevertük az írek elleni vereséget.

Előre tudták Liverpoolban, hogy ez lesz.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.