
„Várhattak volna!” – Túl hamar döntöttek a válogatott kézisről
Nem azt nyújtották, amit elvártak volna tőlük.
A manchesteri rendőrség vasárnap éjjel szállt ki egy bejelentésre a 46 éves szakvezető otthonába, akit családon belüli erőszak gyanúja miatt bevittek az őrszobára. Nem sokkal később óvadék ellenében szabadlábra helyezték.
A jelentés szerint egy harmincas éveiben járó nő kisebb sérüléseket szenvedett az eset során.
A walesi szövetség a hír hallatán lemondta a nemzeti csapat keddi sajtótájékoztatóját, amelyen a kapitány bejelentette volna a jövő csütörtöki, Egyesült Államok ellen barátságos mérkőzésre, illetve az Írország és Finnország elleni Nemzetek Ligája-találkozóra készülő válogatott keretét.

Nem azt nyújtották, amit elvártak volna tőlük.

A statisztikák is mellette szólnak.

Nagy erőkkel keresi az elkövetőt a rendőrség.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.