
Nem jó hír, folyamatosan nő a szennyvíz koronavírus-koncentrációja Magyarországon!
Lassú ütemben, de folyamatosan növekszik a szennyvíz koronavírus-koncentrációja – közölte a Nemzeti Népegészségügyi Központ a legfrissebb adatokat ismertetve a honlapján.














