
Természetfilmklub – Rácz Gábor filmjei: Bugac, 12 hónap az erdőn
Ez a méltán népszerű természetfilm-sorozat a magyar erdők világhírű élővilágát és varázslatos hangulatát mutatja be a hónapok változásának tükrében.
A Budapest Street Archæology kiállítás a nemzetközi Street art mozgalom honi vonatkozásait sorakoztatja fel az elmúlt 20 évből.
A tárlat célja, hogy a gyerekek megismerjék a jelentős művészeti vonulatok közül a legfiatalabbat, remélve, hogy ennek hatására tudatosan fogják szemlélni lakókörnyezetüket és óvják annak vizuális értékeit.
Megnyitó: szeptember 8., 17.00 óra
A kiállítást megnyitja: Szabó Simon színész, rendező
Megtekinthető: 2021.09.09. – 2021.12.17. között
Ez a méltán népszerű természetfilm-sorozat a magyar erdők világhírű élővilágát és varázslatos hangulatát mutatja be a hónapok változásának tükrében.
„Rengeteg olyan közelmúltbéli tárgy, épület, környezeti elem vesz minket körül – funkciójuknak ma is eleget téve –, melyekhez organikusan kötődünk.”
Három tehetséges, még fiatal festőművész, három érzékeny nő, három sajátos világlátás.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre