
Ákos: A film egy olyan képet ad valakiről, aki nagyon hasonlít rám, ahogyan mások látnak
Ákos-sztori – saját vallomásokkal, és ahogyan mások látják!
Új sorozat indul a Vízivárosi Klubban, ezúttal a sport szerelmeseinek.
A műsorvezető minden alkalommal Fejér Balázs (sportriporter, szerkesztő), vendégei pedig a hazai sportélet neves személyiségei.
Januári vendégek: Nagy László olimpiai bajnok, 9-szeres magyar bajnok, 25-szörös válogatott, valamint Dunai Antal olimpiai arany- és ezüstérmes, 7-szeres magyar bajnok, 31-szeres válogatott labdarúgók.
A belépés ingyenes!
Időpont: január 19., 19.15
Helyszín: Vízivárosi Klub (Batthyány utca 26., Budapest 1015)
Ákos-sztori – saját vallomásokkal, és ahogyan mások látják!
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.