
Orbán Viktor: Visszatért egy régi szövetséges
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolKözös fotóval jelentette be a jó hírt a magyar miniszterelnök.
„Visszatért egy régi szövetséges. Mától újra Andrej Babis Csehország miniszterelnöke. Üdv újra a fedélzeten, Andrej!” – írta közösségi oldalán Orbán Viktor.

Magyarország miniszterelnöke a köszöntés mellé egy közös fotót posztolt a Facebook-oldalán 2025. december 9-én, kedden.
A legfrissebb hírekért kövess minket az Metropol Google News oldalán is!
Top hírek


Orbán Viktor nehéz időkről beszélt - Videó

Orbán Viktor csúnyán rendbe tette a tiszás rágalmazókat – Videó
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre