
Elképesztő! Orbán Viktort tömegek várták Szerbiában
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolA miniszterelnök Aleksandar Vučić szerb elnökkel találkozott.
Orbán Viktor Facebook-videóban számolt be arról, hogy a szerb elnökkel, Aleksandar Vučićcsal találkozott. Tömegek gyűltek össze a találkozó helyszínén, hogy a magyar miniszterelnököt élőben lássák, és találkozzanak vele.

Orbán Viktor: Ilyen a szerb–magyar barátság
Orbán Viktor így fogalmazott csütörtöki Facebook-videójában:
Ilyen a szerb–magyar barátság.
A miniszterelnököt ismét hatalmas szeretettel várták Szerbiában.
Top hírek


Orbán Viktor nehéz időkről beszélt - Videó

Orbán Viktor csúnyán rendbe tette a tiszás rágalmazókat – Videó
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre