
JAMN – Különkiadás – Válogatás Esterházy Péter és Örkény István írásaiból
József Attila munkássága meghatározta az egész magyar költészetet, így természetesen hatással volt Esterházy Péter és Örkény István munkásságára is.
Idén nyáron a Lánchíd felújítási munkái miatt lezárt budai alsó rakpartot élettel töltik meg a szervezők.
A Duna közvetlen közelében közösségi sportolásra, baráti találkozókra, kulturális programokra nyílik lehetőség. A rakpart mindenki előtt nyitva áll.
Augusztus 9-én, kedden 19.00–20.00 óra között moldvai táncházzal várnak mindenkit a Döbrentei tér és a Lánchíd közötti szakaszon, muzsikál a Tázló zenekar.
További információk itt.
József Attila munkássága meghatározta az egész magyar költészetet, így természetesen hatással volt Esterházy Péter és Örkény István munkásságára is.
Idén nemcsak nosztalgiázhattok a 90-es évek kultikus alkotásain, hanem felfedezhetitek a legújabb díjnyertes magyar filmeket is.
A szerzővel, Tankó Andrea erdélyi prózaíróval Kalocsai Andrea, a közmédia műsorvezetője beszélget.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre