
Zenés verses est a Magyarság Házában
A felvidéki Lakatos Rák Viktória színművésznő, Lakatos Róbert brácsaművész és Josef Horváth koncertmester produkciója.
Egészen szeptember 8-áig minden csütörtökön délután 4 és 5 óra között a zsidó világzene hazai sztárjai lépnek fel a Carl Lutz-emlékműnél, a Dob utcában.
Az ingyenes koncerteket a Spinoza Színház születésnapi ajándékként kínálja a környékbelieknek és minden budapesti lakosnak.
A húsz héten át tartó programok több mint hetven zenész és énekes közreműködésével valósulnak meg. A koncerteken klezmermuzsikák, vidám zsidó dallamok hangzanak el, de nem hiányoznak az örökzöldek, a film- és musicalslágerek sem.
Augusztus 4-én Klein Judit és a Haverim szórakoztatja a közönséget.
Legyen a zene mindenkié! Találkozzunk minden csütörtökön a Dob utcában!
A felvidéki Lakatos Rák Viktória színművésznő, Lakatos Róbert brácsaművész és Josef Horváth koncertmester produkciója.
Kertesi Ingrid és Virág Emese növendékeinek zenés estje, ahol felcsendülnek Verdi, Rossini, Turina, Szokolay Sándor és Hollós Máté művei is.
Modern jazz trió, amely 2023-ban alakult Budapesten, Lukács Márton Örs zongorista/zeneszerző vezetésével, akihez csatlakozik Siklós Kornél dobokon, valamint Suke Sándor nagybőgőn.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre