
Piaf, a sanzonok királynője
A dalok és az élettörténet az előadásban drámai egységgé forrnak össze, és a felejthetetlen édes-bús sanzonokat Nádasy Erika csodálatos énekhangján élvezhetjük.
Hagyományosan a XIII. Kerületi Fischer Annie Zeneiskola AMI fúvószenekarának hangversenyével veszi kezdetét a Nyáresti koncertsorozat.
A „Budapestért” díjas Hollán Ernő utcai Zeneiskolában közel 1000 gyermek tanul különféle tanszakokon. Az intézményben hivatásukat gyakorló művésztanárok külön hangsúlyt fektetnek növendékeik zenei műveltségének kimunkálására, az öntevékeny zenélésre és egyben a szakirányú továbbtanulásra is. A zenekar tagjai kizárólag a zeneiskola korábbi és jelenlegi növendékei.
A hangversenyen a Fafúvós Együttes is közreműködik, amely a felsőbb osztályos fafúvós növendékekből áll. Repertoárjukban ezúttal is népszerű dallamok csendülnek fel, musicalekből, zenés darabokból.
Vezényel: Kovács Marianna művészeti vezető, a zenekar alapító vezetője
Közreműködik: Fekete Ildikó zongoraművész–tanár
A részvétel díjtalan.
Időpont: június 5., 19 óra
Helyszín: 1137 Budapest, Szent István park
A dalok és az élettörténet az előadásban drámai egységgé forrnak össze, és a felejthetetlen édes-bús sanzonokat Nádasy Erika csodálatos énekhangján élvezhetjük.
A Kriss Géza által 1969-ben alapított Óbuda Fotóklub újabb különleges kiállítással jelentkezik, melynek témája a NŐ.
A kicsik szeretteik közelségében lehetnek részesei az élő zene semmivel sem pótolható élményének.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre