RETRO RÁDIÓ

„Szegénység, drog, kilátástalanság” – már Jakab Péter is kiakadt a józsefvárosi állapotokon





Siralmas állapotokat talált Jakab Péter józsefvárosi körútja alkalmával, és a tapasztalatait nem volt rest azonnal közzétenni. Hirtelen jött őszinteségével közben kapitális öngólt is rúgott.



Megosztás
Szerző:
2021.09.28. 03:40
VIII. kerület Józsefváros

A Jobbik elnöke Facebook-oldalán azt írta, kint járt a nemrég az MSZP-ből a Jobbikba átigazolt Demeter Mártával a VIII. kerületben, ahol lehangoló állapotokat talált. „Siralmas. Mintha visszamennénk az időben. Omló vakolat, szegénység, drog, kilátástalanság” – írta felháborodottan Jakab Péter. A dolog egyetlen szépséghibája, hogy mindezt Kocsis Máténak, Józsefváros korábbi fideszes polgármesterének címezte. A kommentelők azonban hamar felvilágosították, hogy a jelenlegi polgármester az ellenzéki támogatottságú Pikó András.

Évek óta nem Kocsis a polgármester, a saját térfelén érdeklődjön, Pikó Andrásnak hívják” – írta az egyik kommentelő.

Amíg Máté és Botond volt a polgármester, addig rend volt. Jött Pikó, és fél év alatt lezüllött minden. Csak a hitelesség kedvéért. Aki itt lakik tudja, a helyieket nem lehet egy poszttal átverni” – tette helyre egy másik, vélhetően józsefvárosi lakos.

Közben Kocsis Máté is válaszolt a Jobbik elnöke posztjára. „Szóljon már valaki szegény bohócnak, hogy már két éve Pikó Andrásnak hívják a polgármestert... A hazudós polgármesterünktől meg is kérdezhetné, hogy miért lett sokkal rosszabb hely a nyolcadik kerület, mióta ő vezeti, és miért csapta be szinte mindenben a kerületieket” – írta a Fidesz frakcióvezetője.

 





Ezeket olvastad már?
Napjaink vannak hátra: Tovább bővül a fizetős parkolás Budapesten

Napjaink vannak hátra: Tovább bővül a fizetős parkolás Budapesten

Változás jön! Bejelentést tett a Lidl

Változás jön! Bejelentést tett a Lidl

Minden készen áll Ferenc pápa látogatására

Minden készen áll Ferenc pápa látogatására

Békepárti, migrációellenes republikánus sztárpolitikus tart előadást Budapesten

Békepárti, migrációellenes republikánus sztárpolitikus tart előadást Budapesten

Top hírek





Ezek is érdekelhetik



Hírlevél-feliratkozás