
Eladó a kolbászcsempe és a kézzel gyártott hógolyó – ezek az internet legőrültebb hirdetései
Hirdetéseket, amik mellett nem lehet szó nélkül elmenni.
Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn az azonnali kérdések órájában válaszolt baloldali képviselők kérdéseire.
Orbán Viktor Jakab Péternek azt mondta, nyilvánvalóan az Egyesült Államok elnöke összekeverte Magyarországot Ukrajnával. A kormányfő arról is beszélt, ha a porondmester nincs itt, akkor a kérdések sem mennek. Magyarországon 2010 óta jelentősen nőtt az állami vagyon, míg a Jobbik szövetségesének a kormányzása alatt csökkent.
A miniszterelnök Facebook-oldalára is posztolt az azonnali kérdéseket minősítve: „A Gyurcsány-show folytatódik. A bohóc szerepében: Jakab Péter.” – írta Orbán Viktor
Orbán Viktor később egy videót is megosztott legütősebb válaszairól, amiket a ellenzéki politikusoknak adott:

Hirdetéseket, amik mellett nem lehet szó nélkül elmenni.

A vikomtess barátnőjéhez érkezett Budapestre.

Sokak szerint Albert Einstein helyébe is léphet.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.