
„Az exem egy kannibál, aki evett a húsomból”
A fiatal lány fél az exétől.
Nővéreknek, ápolóknak, orvosoknak, kórházi dolgozóknak és a járványhelyzet alatt a frontvonalban teljesítőknek mond köszönetet koncertjével Leslie Mandoki.
A Németországban élő világhírű magyar zenész-producer a pandémia alatt szerzett We Say Thank You dalát – amely a koronavírus elleni harc egyik himnusza lett külföldön – szintén előadja az egészségügyi dolgozóknak szóló ingyenes budapesti koncertjén, ami hétfő délután 14 órakor kezdődött.
Leslie Mandoki a Szent Imre Egyetemi Oktatókorház udvarán adott koncertet az egészségügyben dolgozóknak, amin Müller Cecília is részt vett.
A világsztár a kezdés előtt találkozott Müller Cecíliával, és hálája jeléül kezet is csókolt neki.


A fiatal lány fél az exétől.

A hagyományos életfenntartó kezelés hatástalannak bizonyult.

Fordulat történt a szörnyű ügyben.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.