
Erre vártunk! Napközben egyre több helyen kisüt a nap
Sokan örülhetnek.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolOrbán Viktor miniszterelnök kedden a Karmelita kolostorban fogadta Vlagyimir Nyikolajevics Szergejevet, Oroszország leköszönő magyarországi nagykövetét - tájékoztatta az MTI-t Havasi Bertalan, a Miniszterelnöki Sajtóirodát vezető helyettes államtitkár.
A nagykövet közel hétéves magyarországi tevékenysége elismeréseként a Magyar Érdemrend Középkeresztje a csillaggal kitüntetést vehette át a magyar-orosz kapcsolatok fejlesztését elkötelezetten támogató tevékenységéért, az országaink közötti politikai, gazdasági és kulturális együttműködésben vállalt jelentős szerepéért.
A miniszterelnöknél tett búcsúlátogatásra a Külgazdasági és Külügyminisztériumban lezajlott kitüntetési ceremóniát követően kerül sor.


Sokan örülhetnek.


Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.