
Rejtélyes bűntény: négy holttestre és egy magára hagyott csecsemőre találtak rá
A csecsemőt egy udvarban helyezték el, egy autósülésen.
A tűzoltók már a helyszínen.
Egy menetrend szerint közlekedő villamossal karambolozott egy személyautó a XIII. kerületben, Budapesten, a Béke utca és a Tahi utca kereszteződésében. Az autóban csak a vezetője utazott. A helyszínre elsőként kiérkezett fővárosi hivatásos tűzoltók a társhatóságok, valamint a közlekedési társaság szakembereinek értesítését is kérték a baleset miatt - írja a Katasztrófavédelem.
A csecsemőt egy udvarban helyezték el, egy autósülésen.
A frusztrált férj nem tudja, mi mást tehetne.
Egyre több a hasonló tragédia világszerte.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.